neděle 14. února 2016

Řasenka Rimmel Super Curler 24hr

Ahoj, vítejte na mém blogu!

Dneska vám přináším recenzi na řasenku od Rimmelu Super Curler 24 hodin.

Sice na tuto řasenku dělaly blogerky recenze už někdy před půl rokem, takže to není žádná novinka, ale třeba ještě někdo zvažuje o koupi, tak mu tenhle článek může pomoci. :)Řasenka Super Curler 24 hodin nabízí natočení řas bez použití kleštiček na řasy po dobu 24 hodin. Jestli vám vydrží 24 hodin natočený řasy, to nevím, protože nevím, kdo by měl řasenku 24 hodin... :). Musím ale říct, že řasenka na řasách drží dobře, neopadá a ten objem co s ní vytvořím mi od rána do večera opravdu vydrží (cca 12 hodin, takže je možné, že vydrží i těch 24 :) ).
Konzistence je pro mě tak akorát. Není moc "mokrá" a když vyndáte kartáček, tak na něm nemáte moc řasenky. Kartáček se mi líbí, ale více by se mi líbil, kdy byl takto hustý ale rovný.


Když bych měla něco říct o natočení řas.....je pravda, že řasy asi natočí trochu víc než běžné řasenky, ale žádný zázrak se nekonal. :) Bohužel budu muset i nadále používat kleštičky na natočení.

Co bych ještě řasence vytkla, ale není to nic hrozného, mohla by být více černější. :)

Ještě přikladám fotku řas bez řasenky. (Nevím proč, ale vypadá to, jako kdyby mi ujíždělo oko vlevo :D )


A fotka řas po nanesení řasenky - jedna vrstva. Možná by nebylo od věci dát dvě vrstvy. :)A co vy? Jakou řasenku používáte? A natáčíte si řasy?

2 komentáře:

  1. Pěkná recenze! V současnosti používám řasenku od Heleny Rubenstain, ale že by to byl nějaký zázrak..to ne! :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. to se musím přiznat, že tu značku neznám....moje nej řasenka kte které se vracím je od max factor 2000calories :))

      Vymazat