středa 30. září 2015

YoungMamaStyle

Ještě úvodem by bylo dobré se asi zmínit, proč jsem si založila blog, proč název YoungMamaStyle a co s blogem zamýšlím. :-)

Proč jsem si založila blog?
"Asi měsíc přemýšlím nad tím, že si založím blog...dle ohlasů a komentářů na netu, jsem se rozhodla pro blogspot.
V založení mě ovlivnily dva blogy - a to blog Izzie (najdete zde) a blog Alice (najdete zde), na které jsem narazila při čtění různých recenzí na kosmetiku.....tyto blogy pěkně vypadaly (samozřejmě stále pěkně vypadají :-D ), ráda na ně chodím dokola a dokola a čtu si články. Tak jsem si řekla, proč něco podobného nezkusit sama :-) Uvidím, jestli to byl dobrý nápad :-D hehe..."

Proč název YoungMamaStyle?
"No, vymyslet název pro blog není snadné a tenhle mě napadl jako první, takže jsem u něj zůstala a už jsem se nesnažila vymýšlet nic nového. :-) A proč tedy young mama style...young protože si myslím, že zas až tak stará nejsem, je mi 23 let. Proč mama...protože v listopadu budu máma :-) a moc se těším. A proč style...protože na blogu chci psát o kosmetice, o dětech, prostě o tom, co teď prožívám, zažívám, co si kupuju, co jsem objevila, jak jsem s věcmi spokojena a tak."

Co s blogem zamýšlím?
"O tom jsem se defakto zmýnila v textu nad....Recenzovat věci se kterýma se setkám, co mě zaujme, říct si svůj názor, podělit se s váma o moje starosti, ale i radosti" :-) 

Žádné komentáře:

Okomentovat